Naše „audio naj“

Nebojíme sa hrdo vyhlásiť, že audioknihy nám zmenili život. K lepšiemu… Oči zrazu prestali bolieť, nočné lampy si vydýchli, dokázali sme s prehľadom umyť okná bez toho, aby sme mali pocit, že nás o chvíľu zavalí lavína kopiacich sa recenzných výtlačkov, z ktorej sa už nikdy živí nevyhrabeme… 


A práve preto sme sa rozhodli ponúknuť vám audioknihy na skúšku. Vy súťažíte a my… My vám poradíme!

audio-najMartina, zakladateľka portálu

U mňa jednoznačne vyhráva audiokniha Tracyho tygr. Milujem ten príbeh! „V papierovej“ verzii som ho prečítala 100krát a audioknihu pozná naspamäť snáď aj môj pes. Čarovný, depresivno-melancholický, no napriek tomu mierne vtipný príbeh dostal skvelú intepretáciu a Thomas Tracy spolu s Laurou Luthiovou vďaka nej doslova ožívajú. Čas strávený s touto audioknihou nikdy neľutujem, i keď… Rada by som si ho vypočula ešte raz, ale po prvýkrát a zažila prekvapenie z toho, že sa ku mne opäť raz dostal úžasný nadčasový príbeh. Ja už túto možnosť nemám, nakoľko príbeh viem citovať, no vy áno.

Lenka, recenzentka

Ťažko povedať, ktoré je moje audio naj… Preto ak sa nikto nenahnevá, zostavím rebríček TOP 3. Jíst, meditovat a milovat ma prekvapila citlivosťou, akou autorka k slovíčkam pristupovala. Nič neskrývala a publiku ukázala možno viac ako svojim blízkym. Stalker tu musí byť spomenutý, pretože milujem severské kriminálky a do hlasu Pavla Rímskeho som sa zaľúbila po niekoľkých sekundách. A tretie miesto patrí špecifickej audioknihe – Motivační spánek pro ženy. Ak máte pred spaním plnú hlavu myšlienok, ktoré vám bránia ponoriť sa do ríše snov, stačí, ak sa započúvate a odrazu je už ráno.

Juraj, recenzent, IT podpora

Ja v krátkosti spomeniem dva tituly – Pište jako copywriter a Mise Afghánistán. Prvá audiokniha mi dala viac, ako som spočiatku čakal, a odporúčam ju nielen profi kopíkom, ale každému, kto sa popri svojej práci občas stretne s písaným slovom. Mise Afghánistán je nenapodobiteľné rozprávanie, v ktorom sa mieša strach, smútok, ľútosť, ale aj vtip a úprimnosť. Ak by som teda mal možnosť zapojiť sa do súťaže, prosil by som o tieto dva tituly.

Miška, recenzentka

Možno to bude znieť zvláštne, ale nikdy som neprišla na chuť kriminálkam. Asi mám príliš bujnú predstavivosť a nedokázala som sa od obrazov násilia odosobniť, pretože ma vždy v spánku mátali všetky tie hrôzy, na ktoré som natrafila v knihe. No v audioverzii je to iné… Nedokážem definovať, prečo je tomu tak, ale hovorené slovo si užívam bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Preto odporúčam krimi príbehy a vyberám jedného zástupcu – novinku od Samuela Bjorka: Sova.

Sabina, recenzentka, editorka

Som zástancom teórie, že knihy majú aj vzdelávať. Nielen nám ponúknuť chvíľkové potešenie, ktoré sa rozplynie, len čo sa otvorí ďalší príbeh. Ak rovnako ako ja oceňujete pridanú hodnotu a radi trávite svoj voľný čas aktívne, zvoľte si v našej súťaži niektorý z týchto titulov: Angličtina do ucha, Obchodná angličtina či Absolutní základy finančnej nezávislosti. Osviežiť si cudzí jazyk nikdy nezaškodí a ušetriť sem-tam nejaké to euro takisto poteší. 🙂

Celú ponuku audiokníh, ktoré môžete vyhrať v našej súťaži, nájdete TU.

©plutonium.sk

 

 

Plutonium odporúča
Keď nám inakosť druhých dáva falošný pocit, že máme právo súdiť... Čítaj viac
Problémy sa nevyhýbajú ani vyšším spoločenským vrstvám. Čítaj viac
Všetkého veľa škodí. Aj kúziel a čarov! Čítaj viac
Všetci sme svojím spôsobom „jeden z nás“ Čítaj viac
Vojna sa bytostne nedotýkala len mužov. Čítaj viac
Rozhovory
Andrea Bercik Nitkulincová
Daniela Slávik
Kristína Farkašová
Kristína Baluchová (Kapitán Padák)
Linda Chopin (Všetci si zaslúžime ranný sex a palacinky)
Angie bakes
Audioknihy
Najbližšie vychádzajú
Novinky
Podporte nás na Facebooku
Plutonium na Instagrame
  • elme rozprvkovoarovn sobotu dnescitam copravectu ukazcoctes kniha knizka knihomol knihyhellip
  • Na naom FB sa sa o jednu lsku! Krsny mjhellip
  • Ako vyzera v veer? kniha knihomol knihy knizka dnescitam ukazcocteshellip
  • Dobr knika pote tvornohch aj dvojnohch kniha knihomol dnescitam copravectuhellip