Meditačné techniky – Plnenie želaní

Jaroslav Vojtechovský, Lenka Kollárová

Bezbolestné plnenie snov.


Vraví sa, že o svoje sny musíme bojovať. No nie vždy je tomu tak a táto hodinka nahovoreného slova je toho dôkazom. Stačí si urobiť pohodlie, započúvať sa a nasledovať rady, ktoré sú vám ponúknuté.

meditacne-techniky-plnenie-zelani-duzeAudiokniha Meditačné techniky svojim poslucháčom poskytuje úplne jednoduchý návod na to, ako si počas meditácie zabezpečiť lepšiu budúcnosť. Tento kúsok v mojom prípade predstavuje akýsi štart do metidačno-ezoterickej oblasti. Ak ste na tom rovnako, poďte sa spolu so mnou „pozrieť“ na to, čo má táto audiokniha pre poslucháčov pripravené.

Celý čas sa k nim prihovára veľmi prívetivý a vľúdny ženský hlas. Na začiatku je nesmierne dôležité nájsť tú správnu polohu, počas ktorej vás nič nebude tlačiť ani nabádať k tomu, aby ste sa neustále ošívali. Potom prichádza úvod do meditácie, kedy sa vypína myseľ a uvoľňuje telo. Len čo je poslucháč plne sústredený na interpreta a jeho inštrukcie, začína sa motivačná fáza, v ktorej si vizualizuje svoje ciele a sny.

Audiokniha je rozdelená na 6 tematických kapitol, a hoci základ je rovnaký, mení sa práve zacielenie. Poslucháč si môže zvoliť kapitolu, ktorá mu vyhovuje. Či už teda túži po novom vzťahu, tučnejšom bankovom konte, novej práci, vrúcnejších priateľstvách, alebo zdraví a vitalite, tu nájde špecifickú oblasť, pri ktorej v duši pociťuje nespokojnosť, prípadne stagnáciu.

To, či je meditácia efektívna a prináša reálne zlepšenia v danej oblasti, vám zaručiť neviem, keďže audioknihu testujem len niekoľko dní, no s určitosťou vám viem povedať, že relax a celkové vypnutie tela i mysle sú viac ako návykové. Kto to raz okúsi, pochopí a tento rituál sa stane pravidelnou súčasťou jeho života.

Hlas interpretky, ktorý som tu už raz spomenula, je skutočne upokojujúci, jemný a nevtieravý. Prepožičať svoje hlasivky audioknihe, ktorá má poslucháčov upokojovať a takmer im privodiť hypnotický stav, dozaista nie je jednoduché, no v tomto prípade bola výzva splnená výborne. Prejav nie je dotieravý a po celý čas lahodí ušiam poslucháča. Čo sa týka vyslovovania slov a intonácie, nezaznamenala som žiadne miesta, pri ktorých by som mala chuť škrípať zubami.

Meditačné techniky sú vhodné pre tých, ktorí potrebujú úplne vypnúť. Audiokniha padne vhod po ťažkom a vyčerpávajúcom dni, po ktorom je telo unavené, no myseľ lieta v oblakoch a pripomína vám sto rokov staré udalosti. Pozor však na činnosti, kedy musíte byť v pozore a v strehu. Do auta túto audioknihu určite neberte, posteľ či obľúbené kreslo sú na to oveľa lepšie. Mnohokrát sa totiž výsledný dojem zaklincuje spánkom. 🙂

Recenzent: Lenka Šimonová
Marcová výzva: recenzia č. 35

PlusyPlusy a charakteristické črty

– z audioknihy sa šíri upokojujúca atmosféra

– výborne odvedená práca interpretky

– ideálne pri zaspávaní

Pre koho ánoPre koho áno

– pre poslucháčov, ktorí chcú uvoľniť telo i myseľ

– pre tých, ktorí majú za sebou ťažký deň

– pre poslucháčov, ktorí chcú začať s meditáciou

Pre koho niePre koho nie

– pre poslucháčov, ktorí nevedia pár minút obsedieť na jednom mieste

 

Dodatočné informácie:

Vydavateľstvo: ceresnovystrom.sk

Dĺžka audioknihy: 01hod 18min

Interpret: –

Jazyk: slovenský

Typ audioknihy: ostatné nahrávky

Kategória: Zdravie a životný štýl

Ukážku zadarmo, ako aj plnú verziu audioknihy k zakúpeniu nájdete TU.

 

 

Zbierka príbehov, v ktorej sa nájde každý z nás. Minimálne raz. Čítaj viac
Aj vytváranie prianí má svoje pravidlá. Čítaj viac
Emotívne rozprávanie svetoznámeho športovca. Čítaj viac
Románov, ktoré opisujú vojnové zverstvá a dopad svetových konfliktov na život jednotlivca, je na trhu mnoho. Avšak len máloktorá kniha ukazuje, čo bolo potom... Čítaj viac
Súbor 13tich poviedok od známeho českého autora. Čítaj viac
John Flanagan Dobrodružstvo (nielen) pre mladých so štipkou fantasy... Sklamanie z odmietnutia či z nedosiahnutia vysnívaných cieľov vie človeka poriadne zdeptať. No nevraví sa, že to, čo nám je súdené, si nás raz aj tak nájde? Možno sa naša vyfabulovaná Čítaj viac
Plutonium odporúča
Keď nám inakosť druhých dáva falošný pocit, že máme právo súdiť... Čítaj viac
Problémy sa nevyhýbajú ani vyšším spoločenským vrstvám. Čítaj viac
Všetkého veľa škodí. Aj kúziel a čarov! Čítaj viac
Všetci sme svojím spôsobom „jeden z nás“ Čítaj viac
Vojna sa bytostne nedotýkala len mužov. Čítaj viac
Rozhovory
Andrea Bercik Nitkulincová
Daniela Slávik
Kristína Farkašová
Kristína Baluchová (Kapitán Padák)
Linda Chopin (Všetci si zaslúžime ranný sex a palacinky)
Angie bakes
Audioknihy
Najbližšie vychádzajú
Novinky
Podporte nás na Facebooku
Plutonium na Instagrame
  • elme rozprvkovoarovn sobotu dnescitam copravectu ukazcoctes kniha knizka knihomol knihyhellip
  • Na naom FB sa sa o jednu lsku! Krsny mjhellip
  • Ako vyzera v veer? kniha knihomol knihy knizka dnescitam ukazcocteshellip
  • Dobr knika pote tvornohch aj dvojnohch kniha knihomol dnescitam copravectuhellip